Jóga pro děti 2


Každé úterý od 16:15 probíhá dětská jóga pro děti od 5 do 9 let s Vendy Tichotovou. Vyprávěním pohádek, příběhů, s písničkami, básničkami a říkankami se naladíme na dětskou jógu. Budeme hrát hry bez soutěžení, správně dýchat, relaxovat a meditovat hravou formou.

Naučíme se správné dechové návyky, koordinaci pohybu s dechem, držení těla, rovnováhu. Napravíme svalové disbalance způsobené nerovnoměrným růstem. Jóga má celkově blahodárný vliv na vývoj dítěte po stránce fyzické i mentální.

Přihlášení
vendy.ti@gmail.com
774 627 232

Vendy Tichotová je lektorkou jógy pro dospělé od r. 2005, pro děti od r. 2012. Maluje bodyart od r. 2012. Je průvodkyní v lesním klubu Větvička v Plzni od r.2014. Maluje hennou a jaguou od r. 2015. Lektorkou v EVVO ve školkách a školách, tvůrkyní metodik a kreslířkou pro spolek Ametyst od r. 2016. Pro NF Pro rozvoj Plného Vědomí vede jógu a zpívání v domovech pro seniory a také propojuje skrze jógu školkové děti a seniory od r. 2016. Pro NF Chance 4 Children chodí do nemocnice jako Dr. Klaun a k ležícím seniorům od r. 2018. Tančí na festivalech a vernisážích improvizovaný tanec a fireshow. Organizuje a vede jógové a taneční víkendy v ČR a pobyty s jógou v zahraničí.


Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 zamyšlení nad “Jóga pro děti

  • Göttlerová

    Dobrý den Vendy, chci se zeptat zda-li je na Vašem kroužku jóga pro deti ještě volno. A jestli je možné, aby se k Vám Barunka-8letá v úterý přidala. Mnohokrát Vám děkuji.