Nový projekt – hrajeme si s razítky


Za Skupovku a Plzeňskou krajskou radu dětí a mládeže pro vás připravujeme nový projekt – Hrajeme si s razítky.

Vznikl na základě žádosti spolupracujících spolků, které společně s námi mají zájem a chuť naučit děti obsluhovat osobní tiskárnu – razítko. V dnešní době, kdy je součástí každodenního života internet a média, je dobré podporovat dětský zájem o obsluhu moderních zařízení a samostatnou činnost s nimi. Dle věku chceme děti naučit vytvářet vlastní výtvory, které je zábavnou formou naučí používat nové technologie, a poté je uplatní na našich pořádaných akcích a volnočasových aktivitách.

Mezi naše pravidelné události patří i Festival volného času, který se těší velké oblibě a my s radostí sledujeme, jak se každým rokem více zviditelňuje v povědomí veřejnosti. V letošním roce je festival plánován na 2.9.2021 a i Vás, pokud se s námi rozhodnete spolupracovat budeme rádi propagovat v rámci našeho projektu – Hrajeme si s razítky.

Záměrem a cílem spolku je získávání či shromažďování dobrovolných příspěvků, darů, přátel klubu či jiných forem zajišťujících příspěvky ve prospěch našeho účelu a dětského rozvoje.

Budeme moc rádi, pokud budete chtít podpořit náš projekt. Příspěvek můžete uplatnit jako daňový odpočet. Za Váš zájem a ochotu podpořit prospěšný účel a rozvoj dětských dovedností předem děkujeme.

Více informací na lucie.trncakova@pkrdm.cz
Tým Skupovky a PKRDM

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *