Velikonoční stopovačka v Borském parku – prodlouženo!


Edit: výherce již známe, ale po vašich prosbách necháme ještě úkoly na místě do konce týdne – tedy 19. dubna. Přejeme hezké Velikonoce!

Milí rodiče a děti, od čtvrtka 9. dubna startujeme soutěž – velikonoční stopovačka v Borském parku. Stanoviště jsou samoobslužné a vydrží (snad) na svém místě až do Velikonočního pondělí. Kromě procházek a zábavných úkolů, můžete také soutěžit o 3 tvořivé sady. Užijte si Velikonoce, vaše Skupovka.

Jak to fuguje:

MAPA: V čtvrtek ráno pro vás zde zpřístupníme mapu s 8 stanovišti, které se nachází v Borském parku. Na mapě najdete také napsané pomůcky, které se Vám budou při plnění úkolů hodit.

ČAS: Kdy, kam vyrazíte je na Vás. Jestli oběhnete ve čtvrtek vše a nebo si necháte každý den jen 2, záleží na Vás.

ÚKOLY: Na místě najdete cedulku se zadáním. Úkoly jsou dobrovolné , ale jednu tvořivou sadu vyhraje ten, kdo nám nahraje zajímavou fotografií z plnění úkolů :).

INDICIE: Na cedulce najdete také indicii (nápovědu). Dobře si ji zapamatujte (zapište, vyfoťte) protože všech 8 indicií odkazuje k jedné věci – ŘEŠENÍ. To nám můžete zaslat do dotazníku na konci této stránky – ze správných odpovědí opět budeme vybírat jednoho výherce tvořivé sady! (například: vajíčko, zajíček, jaro, proutky, beránek… = VELIKONOCE:)

BÁSNIČKA: Třetí sadu získá ten, kdo nám ze stopovačky napíše básničku.

Výhra:
3 tvořivé sady Re-cycle-me set (vesmír, hudba a džungle) získá fotografie ze stopovačky (vložená do komentáře v události), správné ŘEŠENÍ z indicií (formulář dole) a básnička (opět vložená do komentáře v události). Losovat budeme v úterý ráno a ceny budou k vyzvednutí ve Skupovce (Skupova 4).

Mapa:

Formulář pro řešení – už jste zjistili, ke kterému slovu odkazuje všech 8 indicií? Tak hurá na to!